Włącz światło

Szanowny czytelniku. Coś Ci opowiem.
Niedzielny wieczór w domu. Może nic nadzwyczajnego. Codziennie taki mamy. Wykonujemy różne czynności i nagle gaśnie światło. Wszystkie urządzenia przestały działać. Zrobiła się cisza. Zapalasz świecę i to wszystko co możesz zrobić. Rozejrzyj się ile urządzeń w Twoim otoczeniu jest zasilanych energią elektryczną. Lodówka, pralka, zmywarka, suszarka, maszynka do golenia, i mógłbym tak wymieniać bardzo długo. Nie możemy dzisiaj bez nich funkcjonować. Generują pobór prądu, a w konsekwencji opłaty za jego zużycie. Płacisz wysokie rachunki? Chcesz płacić mniej? Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Ja znalazłem rozwiązanie.
Zainstalowałem urządzenie którego zadaniem jest:
  • obniżenie rachunków za energię elektryczną 0d 15 do 30%,
  • zwiększenie żywotności wszystkich urządzeń elektrycznych,
  • i ochrona urządzeń przed wyładowaniami atmosferycznymi i skokami napięcia.
Nie uchroni przed wyłączeniem prądu z powodu awarii, ale pozwala swobodnie korzystać z odbiorników energii nie myśląc o kosztach. W przystępnej cenie i szybko się amortyzuje.

Zobacz jak pracuje!


EkoRedux, inaczej reduktor dopasowuje przebieg napięcia i natężenia prądu w obwodzie elektrycznym w celu zmniejszenia ilości niewykorzystanej energii. Działa na zasadzie eliminacji negatywnych zjawisk takich jak: piki napięciowe i prądowe, moc bierna itp. Usprawnia współczynnik mocy, stale analizując zmienne; np. moc, napięcie czy natężenie prądu.
EkoRedux wyłapie straconą energię, która normalnie jest bezpowrotnie utracona i wróci ją z powrotem do silnika w częstotliwości 60 razy na sekundę.

Skontaktuj się by zamówić dla siebie Reduktor i dołącz do zadowolonych klientów.